Benefiční cesty na rok 2024 najdete již na webu www.himalajskypatron.cz

Back to top

Himálajský patron - pravidelný dárce

Naše neziskovka vyměňuje energie. Jsme přesvědčení, že my máme lepší technické znalosti a více financí, které předáváme do Malého Tibetu. Tamní mají zase inspirativní buddhismus, medicínu, kulturu a úzký kontakt s přírodou. Himálajští patroni předávají do Malého Tibetu naši přednost – finanční dary, díky kterým pomůžeme tamním obyvatelům ke kvalitní a moderní škole.

Himálajský patron je pravidelný dlouhodobý dárce. Patroni nejčastěji darují 300 Kč měsíčně. Nejméně 50 Kč a nejvíce několik tisíc měsíčně. Někteří přispívají ročně podle toho, kolik mají zrovna k dispozici (více zde).

Celkově hledáme 500 Himálajských patronů, kteří pomohou dokončit rozvojový plán tamní školy.  

Přihlásit se

Preferujeme osobní emaily (seznam, gmail atd.).
Telefonní číslo slouží jako variabilní symbol. Zadejte jej prosím BEZ předčíslí +420.
Velikost daru
Napište nám prosím co vás vedlo k tomu, stát se Himálajským patronem. Pokud nechcete psát vaši motivaci nebo nechcete být veřejně uvedeni tak toto pole přeskočte.
Files must be less than 1.91 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.

Komu jsme pomohli

  • První mnišky v naší škole
    Nedávno přišli k řediteli naší školy nevídaní zájemci o studium. První mnišky v historii přišly žádat o studium v naší škole.
  • Nové laboratoře bude spolufinancovat komunita
    Tento rok začínáme stavět nové školní laboratoře. Do nové školní budovy chceme reflektovat naše dosavadní stavební zkušenosti a jsme hrdí, že nová zásadní změna přišla taky v případě spolufinancování.
  • PUBERTA SPOLUPRÁCE S MULBECKOU ŠKOLOU. JE TO ŠPATNĚ, POKUD BUDOU CHTÍT KONEČNĚ POKOJ?
    Spolupráce s naší školou vstoupila do puberty. Brontosauři v Himálajích se v pozici rodiče snaží vysvětlovat, že některé věci takto nejdou. Dlouho opečovávané dítě – mulbecká škola – tomu však nechce věřit, protože si to nikdy nezkusilo bez rodiče. Jak to myslíme, čtete v článku
  • Založím v Mulbekhu pobočku Skautu, říká Rigzin při odjezdu z ČR
    Jeden měsíc strávili v ČR dvě učitelky z naší školy a nadšený filmař Jigmet. Co si odváží domů za poznatky si přečtěte v tomto článku.
  • Lobsangovi začali říkat Jardo
    Video na našem Facebook s názvem Jágrláma se doposud zobrazilo 300 000 lidem, sdílelo jej 3 500 lidí, čtyřikrát o něm napsali v médiích a získali jsme díky němu 20 tisíc korun na darech.