Stanzin

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Jmenuji se Lobzang a je mi šest let a jsem z Mulbekhu. Moji rodiče zvažovali, zda mě dát studovat do školy Lambdon school v hlavním městě Malého Tibetu Leh nebo do školy Spring Dales Public School u nás ve vesnici Mulbekh. Škola v hlavním městě je dražší a vzdělávání by zde mělo o něco lepší úroveň. Na druhou stranu bych v hlavním městě žil bez jakéhokoliv kontaktu s rodinou a domů bych se vracel pouze jednou za rok. Rodiče se nakonec rozhodli, že budu studovat v hlavním městě ve škole Lambdon ... ale já jsem se tedy nenechal. Nechtěl jsem totiž přijít o vyučování od českých dobrovolníků. Všechny děti z naší vesnice, které chodí do školy, celý rok mluví pouze o prázdninovém dobrovolnickém programu. Popisují, co se při tom nového naučili, co dělali za zajímavé aktivity a jaké dobrovolníky si mohli pozvat domů. To si přece nenechám ujít!!! A tak jsem začal pořádně brečet, brečet a brečet. Rodičům tedy nezbylo nic jiného, než mě nechat chodit do naší školy Spring Dales Public Scholl a já už se nemůžu dočkat na léto, až dobrovolnický program poprvé zažiji !

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730