Pudža (buddhistická mše) pro patrony

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Tamní obyvatele sloužili za všechny Himálajské patrony buddhistickou mši, které v lokálním jazyce říká pudža, jako přání hezkých vánoc a pěkného nového roku. 

25. 12. je pro buddhisty posvátný den, ve který slouží buddhisté mše – pudže . Protože tento den je významný i pro nás z české republiky, rozhodli se tamní obyvatele sloužit pudžu za Himálajské patrony.  Buddhistické mše se zúčastnilo patnáct mnichů a mnišek, učitelé, studenti a rodiče a probíhala od rána a večera. Himálajským patronům a jejím rodinám přáli tamní obyvatele pokojné a klidné vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí a radosti. Modlitby také pomáhají pozitivním karmickým dopadům, které Himálajští patroni získávají díky podpoře naší školy. Krátké video a fotky v příloze.

Pro himálajské patrony byly přineseny různé obětiny jako například máslové figurky, pšeničné pivo čang, misky svěcené vody a vonné tyčinky. Při této příležitosti byl ve škole vyvěšen plakát jmen všech Himálajských patronů jako poděkování za dosavadní podporu.

Za obyvatele vesnice Mulbekh a stejně tak za tým Brontosaurů v Himálajích přejeme všem Himálajským patronů, vše nejlepší do nového roku a aby vám dělala podpora naší školy velkou radost! 

Fotografie: 
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony
Pudža (buddhistická mše) pro patrony

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730