Wančuk

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Jmenuji se Wančuk a jsem nový stálý učitel ve škole Brontosaurů v Himálajích Staley. V současné době jsem prvním bývalým studentem školy, který se stal jejím dlouhodobým zaměstnancem. Stejně tak jedním z mála bývalých studentů, kterému škola vytvořila takové podmínky, že se rozhodl ve vesnici zůstat.  

Ředitel Norboo seděl ve své kanceláři, když do ní vešel můj tatínek. Moji rodiče jsou velmi staří a tak jsem nemohl po skončení školy pokračovat v dalších studiích, protože jsem se o ně jako jejich jediný syn musel starat.

„Víte pane řediteli,“ řekl můj tatínek. „Rádi bychom našeho syna oženili, ale však víte dobře sám, že je to velmi těžké. Abychom mu mohli najít nějakou nevěstu, bylo by potřeba abychom mohli další rodině něco nabídnout … víte jak to myslím, že?“. Ředitel Norboo odvětil: „Je pravda, že Wančuk už nějakou dobu v naší škole pracuje a máme s ním doposud samé pozitivní zkušenonsti. Jaká je tedy vaše představa o jeho budoucí výplatě … “ a z následné diskuze získal můj tatínek takovou důvěru ve školu a její vedení, že se rozhodl, že stojí za to nevěstu začít hledat. Nakonec se podařilo ve vedlejší vesnici nevěstu najít a v průběhu července jsme měli velkou svatbu.  

 

Wančuk v současnosti učí matematiku na prvním stupni. Je velmi otevřený novým věcem, nechá si poradit a nechá se směřovat. Všechno co ví, tak umí velmi dobře prodat a proto jej mají rádi jednak děti, ostatní učitelé i dobrovolníci, kteří si chválí, že se s ním dobře spolupracuje. 

Fotografie: 
Wančuk

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730