První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Naše škola je postaveno skutečně unikátním způsobem a rádi bychom to sdíleli s ostatními. Proto jsme umístili v Lehu na main market venkovní velkoplošnou výstavu která má rozšířit povědomí o pasivním solárním stavitelství mezi tamními obyvateli na příkladu naší školy. Budeme taky rádi, pokud se nám podaří získat další podporovatele pro naši školu. Jsme taky naprosto první, kteří podobnou výstavu v Malém Tibetu realizovali.

Výstava je složena z deseti posterů velikosti 2m x 1,2 m. První postery představují školu v Mulbekhu a kde leží, následující představují plán stavby nového školního kampusu, který bude postavený jako moderní ladacká stavba. Další postery představují klíčové rysy moderní ladacké stavby což jsou stěny z dusané hlíny, zisk veškerých energií ze slunce a taky modernizované architektonické prvky. Poslední postery ukazují, kolik jsme realizovali z nového školního kampusu a kdo to doposud podpořil.  

„Překvapil mě, zájem tamních obyvatel. První den u výstavy stáli doslova zástupy místních. Naopak turisti si výstavy skoro vůbec nevšímají, protože podobné věci již viděli“ říká předseda Brontosaurů v Himálajích Jirka Sázel. „Místní se nejvíce zastavují u fotky hlavních aktérů s Dalajlámou. Nejdříve koukají na Dalajlámu a potom všichni komentují že ředitel Norboo je skutečně dobrý chlap“ popisuje ex-student naší školy Ageet. „Udělalo mi radost, jak je výstava pěkně zhotovená, působí elegantně a upraveně. Pokud by realizace výstavy byla pouze v rukou místních vypadalo by to zcela jinak“ popisuje dojmy ředitel školy Norboo „přijel jsem do Lehu po třech dnech kdy výstava stála a kohokoliv jsem ve městě potkal, tak už výstavě věděl a gratuloval mi“ dodává ředitel Norboo.

V průběhu prvních třech dní umístění výstavy se škola podařilo získat tři nové partnery, kteří vy školu rádi podpořili různými cestami. Například indická neziskovka Mountain peoples by ráda zprostředkovala experty z Indie, kteří by školili management.

Výstava bude umístěna na main marketu do konce srpna a potom vy ji škola ráda přesunula na Ladakh festival nebo rovnou do Mulbekhu. 

Fotografie: 
První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu
První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu
První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu
První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu
První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu
První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu
První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu
První výstava o pasivním solárním stavitelství v Malém Tibetu

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730