Jeho Svatost 14. dalajláma

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Jeho Svatost 14. dalajláma finančně podporuje rozvoj školy ve vesnici Mulbekh. Níže v článku najdete historii našich vzájemných kontaktů.

 

Září 2010

První kontakt mezi školou v Mulbekhu a Dalajlámou proběhl v září roku 2010. Dalajláma tehdy projížděl okolo vesnice Mulbekh a tamní obyvatelé vesnice jej přesvědčili, aby se do školy zašel podívat. Návštěva se mu líbila a při odjezdu se zmínil svému asistentovi, že by školu v budoucnu rád podporoval.

Červenec 2011

V průběhu roku 2011 jsme vytvořili komplexní rozvojový projekt mulbecké školy a jeli jsme projekt představit Dalajlámovi do sídla tibetské exilové vlády v Dharamsale. Plán se Dalajlámovi líbil a rozhodl se jej finančně podpořit po budoucí tři roky. Doposud předal 3,4 milionu Kč.
Článek z audience

Listopad 2011

Dalajláma navštívil Českou republiku, aby se rozloučil s naším bývalým prezidentem Václavem Havlem. U této příležitosti předal Václav Havel poděkování od Brontosaurů za Dalajlámovu podporu rozvoje školy ve vesnici Mulbekh.
Článek z audience

Červenec 2012

14. Dalajláma se setkal s dobrovolníky organizace Brontosauři v Himálajích a u této příležitosti nám sdělil: „Cítím jako svou povinnost usilovat o přežití duše Václava Havla. Jsem velmi rád, že mi v tom pomáháte svou nezištnou pomocí v Malém Tibetu“
Článek z audience

Červenec 2013

14. Dalajláma se setkal se zástupci naší organizace a školy v Mulbekhu u příležitosti předání reportu stavby školy.

Červenec 2014

Na audienci v pátek 4. 7. 2014 jsme získali požehnání od Jeho Svatosti 14. dalajlámy k otevření nového školního internátu a tříd ve škole v Mulbekhu a přislíbení další finančí podpory.
Článek z audience.

Srpen 2015

Nové budovy přijel slavnostně otevřít bratr 14. Dajalámy Tenzin Choegyal
Článek z události

Červenec 2018

Dalajláma přijel po druhé do naší školy. S velkým potěšením jsme mu ukázali, co se nám mezitím podařilo dokázat a získali jsme příslib jeho další podpory. Iva Bittová přivítala Dalajlámu v naší škole písní Ej Lásko Lásko.
  
  

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730