Benefiční cesty na rok 2024 najdete již na webu www.himalajskypatron.cz

Back to top

Norboo a Vivek přijíždí do ČR

V polovině dubna přijedou do české republiky ředitel školy Spring Dales Public School, Mulbekh pan Norboo a buddhistický učitel a velký podporovatel mulbecké školy pan Vivek (mimochodem lektor Benefičního kurzu buddhismu).

Přichystali jsme pro vás několik událostí, kde se s nimi můžete potkat a něco společně zažít.

16.4.

Brno

Divadelní představení Simony Stašové

19:00 – Divadlo Bolka Polívky

Navštivte divadelní představení Simony Stašové s názvem Shirley Valentine na podporu Mulbekhu. V průběhu představení si  pan Norboo a Vivek převezmou od Simony darovanou částku. S Norbooem a Vivekem se budete moci setkat a popovídat po představení. Více o představení zde:

O lístky na divadelní představení se prosím přihlaste na emailu níže. Cena za představení je 500 Kč. Himálajští patroni mají lístky v přední řadě za cenu 450 Kč s 10 % slevou oproti normální ceně.  

info@brontosaurivhimalajich.cz

17.4.

 

Praha

Křest knihy Příběhy Malého Tibetu

 

19:00 – NoD experiment. prostor

Společně s hercem Jardou Duškem pokřtíme knihu Příběhy z Malého Tibetu z minulosti, současnosti a budoucnosti pohledem obyvatel vesnice Mulbekh. Kniha bude vydána v ČR a v Malém Tibetu a slibujeme si, že se všichni její čtenáři budou moct zamyslet nad skutečností, že se život v Malém Tibetu mění. Více o knize zde.

Pokud chcete rezervovat vstup na křest knihy, napište to na email níže. Vstup na akci je zdarma, ale prostory mají omezenou kapacitu a můžeme vám tak držet místo! Himálajští patroni, kteří událost navštíví, dostanou knihu zdarma.

info@brontosaurivhimalajich.cz

20.4

21.4.

Praha

Buddhistické učení Viveka

9:00 až 16:00 – Gröbeho vila

„Jsem přesvědčen, že skutečný mír a štěstí nepřináší materiální uspokojení, ale uspokojení našich vnitřních duševních potřeb. Materiální uspokojení vám může kdokoliv odcizit nebo rozbít, avšak duchovní poznání je věc, kterou vám nikdo nevezme a navíc vám přinese upokojení, které nikdy neskončí“ uvádí kurz pan Vivek. „V průběhu dvou dnů můžeme společně porozumět důležitosti lidského života a logicky analyzovat, pozorovat se a meditovat na téma skutečného významu našich životů a jak je nejlépe zužitkovat pro sebe a ostatní.“

Kurz probíhá v rámci pátého Mezinárodního fundraisingového festivalu pořádaného Českým Centrem Fundraisingu. Festival se skládá ze dvoudenních seminářů 20. a 21. 4. (tzv. masterclasses) a jednodenní série přednášek 22.4. zaměřených na aktuální témata fundraisingu. Pan Vivek bude jeden ze tří přednášejících, kteří povedou dvoudenní semináře 20 a 21. 4. a následně bude mít 22. 4. jednu přednášku o filantropii v buddhismu. Více o festivalu zde.

 • Cena za dvou denní buddhistické učení (tzv. masterclass) je
  • 99 Euro + VAT (tj. 2800 Kč + DPH) pro Himálajské patrony – 30 % sleva oproti normální ceně
  • 139 Euro + VAT (tj. 3900 Kč + DPH) pro příznivce Brontosaurů v Himálajích
 • Cena za absolvování celého Mezinárodního fundraisingového festivalu je speciální pro všechny příznivce Brontosaurů v Himálajích a to 149 Euro – 50 % sleva oproti běžné ceně.

Přihlásit se můžete na odkazu níže.

 • V kolonce Event vyplňte, jestli chcete absolvovat
  • dvoudenní učení „MassterclassTsewang Norboo Vivek“ nebo
  • celý festival „IFF participant“
 • V kolonce Registration fee zadejte velikost platby podle částek v odstavci výše (ne podle toho co je uvedeno v popisech formuláře).
 • V kolonce Note napište „Brontosauři v Himálajích“.
   

Přihlásit se

 

Pan Vivek je do Česka pozván Českým centrem fundraisingu primárně k účasti na Mezinárodním fundraisingovém festivalu. Pan Norboo je do ČR pozván Brontosaury v Himálajích primárně k  třítýdenní praxi v International School of Ostrava pod vedením Martiny Řehuřkové (dobrovolnice, které strávila v Mulbekhu půl roku a udělala škole první výukový plán). Pan Norboo zůstává v ČR do poloviny května. Podrobný soupis jejich aktivit v ČR najdete zde.

Máte vlastní nápad na jejich program? Napište nám to prosím na email:

info@brontosaurivhimalajich.cz

Z celého srdce si přejeme, aby se pobyt v Česku oběma líbil a měli z něj krásné zážitky a načerpali potřebnou inspiraci.