Čestné uznání vlády a licence na 5 let

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

I když je to k nevíře, naše škola doposud nemá permanentní licenci k provozu. Od svého založení 1992 až doposud měla škola pouze roční licenci, jejíž každoroční prodloužení bylo časovou a emociální zátěží a stejně tak i příležitost pro tamní úřadníky, aby si řekli o úplatky. Při žádosti v roce 2015 úředníci řediteli oznámili, že školu další rok nevystaví licenci (což by znamenalo zavření školy), pokud nebude mít v roce 2016 lepší školní laboratoř. O to větší překvapení to bylo, když tento rok (2016) se ředitel dozvěděl, že se úředníci doslechli o úspěších školy a že ji vydávají licenci na provoz na dalších 5 let. Což je poprvé od začátku zřízení školy, kdy škola dostala poprvé licenci na 5 let provozu.

Další dobré zpráva je, že naše škola dostala od místní vlády (konkrétně Hill Development Council Kargil, Branch Shergolle) čestné uznání za stavbu nového školního internátu a tříd pasivním solárním způsobem, který kombinuje tradiční stavební způsoby s moderními a stejně tak za poskytování kvalitního vzdělání, které vede děti k tomu, ať mají Bright head, Skillfull hands, Kind heart.

Jsme rádi, že si enormního úspěchu ve škole začínají všímat i lokální státní instituce. 

Fotografie: 
Čestné uznání vlády a licence na 5 let
Čestné uznání vlády a licence na 5 let
Čestné uznání vlády a licence na 5 let
Čestné uznání vlády a licence na 5 let
Čestné uznání vlády a licence na 5 let
Čestné uznání vlády a licence na 5 let

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730