Kdo vyhrál v talentové soutěži bloku Shergol?

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.
Jednou za rok probíhá v administrativním bloku Shergol soutěž všech škol v logice a všeobecném talentu organizovaný tamním úřadem školství. Zástupci tamní vlády se rozhodli poprvé uspořádat tuto událost v naší škole a k překvapení všech hádejte kdo vyhrál všechny disciplíny?
 
Oblast Malého Tibetu je rozdělena na dva okresy, které jsou rozděleny na administrativní bloky. Naše škola leží v okresu Kargil a administrativním bloku Shergol. Ten má 200 km 2 a 3 500 obyvatel a je to spádová oblast naší školy. Lokální vláda pořádá v bloku Shergol jednou za rok soutěž v logice a všeobecném talentu mezi všemi školami – tj. 2 soukromé školy a 30 státních (28 škol první stupňů a 2 školy druhého stupně). Ještě se však nikdy nestalo, že by se představitelé tamní vlády rozhodli událost pořádat v naší škole. K jejich překvapení skončili naši studenti na prvních místech ve všech kategoriích i disciplínách. Pro naši školu to byla perfektní příležitost, jak převést tamním vládním představitelům, že umí kvalitně vzdělávat studenty. Rádi bychom vám taky ukázali fotky z události, nicméně v Malém Tibetu již od ledna nejede internet, o je nejdelší perioda, kterou jsme kdy zažili. Proto jsou fotky v článku pouze ilustrativní.
 
Když už jsme u těch nej, tak je zde taky jeden další důvod k malé oslavě. V naší škole studuje již 250 žáků a škola tak překonala další pomyslnou metu jejího rozvoje.
Fotografie: 
Kdo vyhrál v talentové soutěži bloku Shergol?

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730