Sportovní den znovu po 10 letech

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Možná, že víte, že naše škola byla založena v roce 1992. První budovu postavili místní tak, že každý donesl trochu stavebního materiálu. Následně dělali divadelní představení, z jehož zisků školu provozovali. Jako vrchol společného úsilí a zápalu bylo potom, že organizovali takovou malou olympiádu, kterou nazvali „Sportovní den“. 

Potom se však naší škole nedařilo tak dobře. Série nešikovných ředitelů, konkurence ostatních škol, nepružné zacházení s financemi atd. vedlo k tomu, že v roce 2008 bylo ve škole pouze 80 dětí a místní ji chtěli zavřít. Samozřejmě aktivity, které dříve byli leskem a slávou naší školy již nebyli realizovány.

Potom do školy nastoupil ředitel Norboo a školu rozvinul až do současné podoby. A když je škola v dobré kondici, je to ideální moment k obnově starých tradic. Po deseti letech byl o víkendu realizován tzv. „Sports day“. Děti běhaly na 100m, 200m, 400 m, házeli diskem, skákali do výšky a do dálky. Spoustu rodičů vzpomínalo na staré časy a děkovalo škole, že realizuje to, co dříve měli tak rádi. Taky děkovali Dalajlámovi, protože díky jeho příjezdu zaplatila tamní vláda stavbu velkého shromaždiště nad školou, které teď slouží jako hřiště.

Fotografie: 
Sportovní den znovu po 10 letech
Sportovní den znovu po 10 letech
Sportovní den znovu po 10 letech
Sportovní den znovu po 10 letech
Sportovní den znovu po 10 letech
Sportovní den znovu po 10 letech
Sportovní den znovu po 10 letech
Sportovní den znovu po 10 letech

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730