Naše škola se stává nejlepší v okrese

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Před třemi roky bylo pro všechny velkým zadostiučiněním, že studentka naší školy dosáhla nejlepších studijních výsledků v celém okrese. Nikdo nevěděl, jestli je to náhoda, ale když se tento rok stalo to samé, jsme přesvědčeni, že jde o nový trend – ukazuje se, že naše škola bude nejlepší v celém okrese.

Na konci desáté třídy dělají studenti tzv. finální zkoušky, které jsou obdobou naší státní maturity. Celý okres dostane stejné otázky a výsledky se potom centrálně vyhodnocují v procentech správných odpovědí. V Malém Tibetu jsou dva okresy, Leh a Kargil, a naše škola se nachází v okrese Kagril. Celkové hodnocení reflektuje prestiž školy, ale také určuje možnosti pokračování v navazujícím studiu.

V roce 2015 dosáhla nejlepších výsledků Stanzin Yountan, která dosáhla 92,4 % správných odpovědí a byla nejlepší mezi 3000 studenty skládajícími závěrečnou zkoušku. V roce 2017 Stanzin Sharab dosáhla 94 % správných odpovědí a byla nejlepší mezi 2700 studenty.

Opakované dosažení nejlepších studijních výsledků nám dovoluje tvrdit, že naše škola směřuje k tomu, aby se stala nejlepší v okrese. Jak se zdá, předchozí úspěch nebyl ojedinělý, ale stává se běžnou normou. Všem současným podporovatelům děkujeme a gratulujeme Stanzin.

Fotografie: 
Naše škola se stává nejlepší v okrese
Naše škola se stává nejlepší v okrese

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730