Telefonicky poděkovat Himálajským patronům

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Poděkování pravidelným dárcům je pro nás velmi důležité. Proto jim jednou za rok zavoláme a zjistíme, jestli je u nich všechno v pořádku. Sdílení nadšení z pomoci v rámci telefonování je plné pozitivních emocí na obou stranách.

Náplň práce: Zavolat Himálajským patronům, poděkovat jim, zjistit, jestli máme jejich aktuální údaje, jestli od nás dostávají pravidelnou korespondenci, zodpovědět jim dotazy, které se týkají činnosti a pozvat je na akce, které plánuje naše organizace, popřípadě je podpořit v tom, aby našli dalšího patrona nebo zvýšili pravidelný dar.

Před rozhovorem je potřeba zkontrolovat, zda patronovy chodí pravidelné emaily, zda s ním již nekomunikujeme ohledně přerušení pravidelných darů, zda máme jeho poštovní adresu atd. Po skončení hovoru je potřeba zaznamenat proběhnutý hovor a to, co jsme se o patronovi dozvěděli zajímavého (třeba že nějaký další jeho rodinný příslušník je také patron atd.). Těm patronům, kterým jsme se nedovolali, je potřeba zaslat SMS.

Telefonování probíhá jednou za rok. Doposud to dělal předseda organizace. Protože je Himálajských patronů přes 300, je potřeba telefonické poděkování rozdělit mezi více lidí.

Telefonování je většinou dost příjemné a je kolem něho hodně pozitivních emocí na všech stranách.

Časová náročnost práce: Dobrovolník by si měl vzít nejméně 50 lidí a více k obvolání.

Každý telefonát trvá přibližně od 2 do 10 minut, v průměru 5 minut.Zavolání 50 lidem by tedy mělo trvat kolem 4 hodin, ale když z tomu připočítáme evidenci hovoru, hovory s těmi, kterým jsme se nedovolali při prvním pokusu atd., může hovor s  50 lidmi zabrat asi  8 hodin.

Volá se jednou za rok na podzim (většinou listopad), všechny telefonáty by měli být realizovány v rámci jednoho měsíce. Takže se jedná minimálně o 8 hodin z vašeho listopadu.

Dobrovolník musí  projít asi hodinovým školením o tom, jak evidovat informace o dárci a telefonátu. Dobrovolník musí mít přehled o činnosti a aktivitách neziskovky, což buď studuje v průběhu roku nebo si to musí při příležitosti telefonování nastudovat. 

Místo práce: Odkudkoliv s využitím vlastního PC a vlastního mobilu

Předpoklady:Komunikativnost, ochota se bavit s cizími lidmi, schopnost empatie do dárcovy situace. Schopnost snést pozitivní nával dárcovy radosti z podpory.

Velkou výhodou bude vlastní zápal pro činnost neziskovky, který pomůže zažehnout zápal i na straně dárce. Výhodou je také, pokud bude dobrovolník je taky Himálajský patron nebo třeba absolvent nějaké benefiční cesty – může se to hodit při vcítění se do role dalšího dárce nebo v případě množství informací, kterými dobrovolník disponuje o činnosti naší organizace. 

Podmínky:Předpokládáme, že tato práce je dobrovolná.

V případě zájmuprosím napište na info@brontosaurivhimalajich.cz

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730