Telefonní kontrola komunikace s patrony

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Může se stát, že komunikace emailem s Himálajským patronem přestane fungovat. Potom je potřeba mu zavolat a zjistit kde se stala chyba

Proč je práce důležitá: Hlavní komunikační medium pro spojení mezi Brontosaury v Himálajích a jejich Himálajskými patrony je email. Poskytovatelé emailových služeb (jako třeba seznam nebo gmail) se snaží obránit jejich uživatele proti spamu a komerčním emailům atd. Automatičtí roboti třídící poštu nejsou schopni rozpoznat rozdíl mezi neziskovkou a Kauflandem, a tak budou emaily s výsledky práce házet do složek společně se „slevami na párky“. Emailoví poskytovatelé také stále mění parametry jejich spamových filtrů, takže se může stát, že i když řeknete robotovi „toto je moje oblíbená neziskovka“ může vám to za půl roku zase hodit mezi párky z Kaufladnu.

Pokud Himálajský patron nedostává naše emaily, dříve nebo později nabude dojmu, posílám Brontosaurům dary a oni ani nepošlou email. V naprosté většině případů to končí tak, že patronův zápal ochladne a přestane dary posílat.

Náplň práce: může mít dva stupně,

 1. Jedou za měsíc na základě instrukcí obvolat Himálajské patrony, kteří nereaguji na naše emaily, v nichž je upozorňujeme, že jsme přestali dostávat pravidelné dary. Nejméně 1/3 případů nedorozumění kdy patronovi třeba skončila platnost příkazu, chce pokračovat, ale nemá se to, jak dozvědět, když emaily končí ve spamu. 2/3 případů jsou situace, kdy patron nepečlivě komunikuje s námi, například potřebuje pravidelné dary na půl roku přerušit. 3/3 případů jsou ukončení pravidelného dárcovství je dobré do mít od patrona potvrzené. Pokud se podaří obnovit pravidelné dary 1/3 až 2/3 případů je to vy výsledku velké množství darů. 
 2. Pokud se podaří zajistit první stupeň pustíme se společně do prevence, a to obvolávání patronů tehdy pokud náš systém bude hlásit že nečtou emaily, tj. pokud patron například po půl roku neotevřel náš email tak mu zavoláme a zeptáme se jestli je dostává.

Časová náročnost práce: 

 1. První stupeň trvá od 30 minut až do 1,5 hodiny za měsíc. S tím že čím pravidelněji a poctivěji se to čistí, tím méně to času bere
 2. Druhý stupeň vezme tak 30 minut za měsíc.

Místo práce: Odkudkoliv s využitím vlastního PC a vlastního mobilu

Předpoklady: Komunikativnost, schopnost empatie a citlivé komunikace s dárci.

Podmínky: Předpokládáme, že tato práce je dobrovolná.

V případě zájmu: prosím napište na info@brontosaurivhimalajich.cz

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730