Dominik Hašek vyučoval naše děti hokej

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Lednová výuka hokeje dostala silnou posilu. Navštívil ji Dominik Hašek a vyučoval naše děti, jak chytat v bráně. Před jeho příjezdem všichni chtěli pouze střílet góly, ale po jeho návštěvě se dva kluci stali brankáři a jejich tým se stal kompletní. Reportáž z návštěvy od TV Nova můžete vidět na videu níže. TV Nova taky děkujeme za inciaci cesty, úvodní oslovení Dominika a pokrytí nákladů na cestu na natáčení.

 

 

 

„Jsem moc rád, že jsme to podnikli,“ hodnotil Dominik návštěvu Mulbeku cestou domů. „Považuji za důležité, pokud probíhá výměna mezi lidmi – jsem rád, že jsem děti díky svým zkušenostem mohl motivovat k posunu dále. Bylo příjemné, že nás kluci, které jsme v brance učili, potom pozvali domů na čaj a mohli jsme poznat, jak žijí, a za odměnu jsem si mohl zkusit jejich tradiční kroj,“ uzavírá Dominik.

Pokud byste také chtěli tamní děti podpořit můžete jim nakoupit hokejové vybavení

 

Koupit dětem hokejové vybavení

 

Minulý rok jsme poprvé vyučovali hokej v Malém Tibetu. Ten se u tamní komunity dobře chytl, a tak jsme se rozhodli na naše úspěchy upozornit videem Jágrláma. Tento vtípek pobavil 1 milion Čechů a na festivalu v Cannes byl oceněný jako nejlepší reklama světa pro neziskovku v roce 2018. Jenže on už to není vtípek: naše děti již mají svého olympijského hrdinu, který jim fandí a přijel je učit – a tím je Dominik Hašek. Doufám, že už i vy věříte, že se nám za pět let podaří dostat naše děti na mezinárodní hokejové utkání a že se hokej v naší vesnici stane zimní samozřejmostí.

Děkujeme za vaši dosavadní podporu

Fotografie: 
Dominik Hašek vyučoval naše děti hokej
Dominik Hašek vyučoval naše děti hokej
Dominik Hašek vyučoval naše děti hokej
Dominik Hašek vyučoval naše děti hokej
Dominik Hašek vyučoval naše děti hokej
Dominik Hašek vyučoval naše děti hokej
Dominik Hašek vyučoval naše děti hokej

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730