Patroni oslavili jejich pětistovku

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Brontosauři v Himálajích oslavili dosažení 500 Himálajských patronů. V průběhu večera v Pražském Divadle Venuše ve Švehlovce se zavzpomínalo na začátky, první divoké pokusy a první úspěchy a taky společné výsledky. V průběhu akce nám zazpíval zpěvák z Malého Tibetu Faisal a Hudební skupina Vesna vedená Patricií Fuxovou. Na konci programu jsme představili hudební videoklip Nezapomeň, který právě Vesna darovala Brontosaurům v Himálajích k dosažení 500 Himálajských patronů.

„I když jsem to nečekala dozvěděla jsem se nové věci, nevěděla jsem, že Jirku v rozvoji organizace Jirku někdo odborně vede“ shrnuje dojmy Jana. „Byla to parádní akce“ popisuje dojmy Eva, „jednak že to bylo místy fakt legrační a zase místy skutečně vážné a tyto dvě složky byli mezi sebou dobře vyvážené“. „Hudební vystoupení Vesny a Faisala bylo úžasné. Holky mají úžasný hlas a taky hudební projev. Faisal zase přiměl zážitky z Malého Tibetu“ popisuje Martina „Jirkovo moderování s jeho dítětem za krkem všem předalo sdělení, že si tady nikdo na nic nehrajeme“ ukončuje Martina. „Ocenila jsem, že se taky mluvilo o tom, co se Brontosaurům v Himálajích nepodařilo, jednak jsem to třeba ani nevěděla, ale taky mi to přišlo že se umí srovnat se svým neúspěchem a taky si z něj vzít ponaučení“ popisuje Petra. „Videoklip nezapomeň byl naprosto parádní, to má světový potenciál“ hodnotil Vašek.

„Byl jsem rád, že jsem mohl představit Honzu Zemena“ říká ředitel Brontosaurů v Himálajích Jirka „Honza dělal koordinátora dobrovonlíků když jsem jel poprvé do Malého Tibetu a jeho nadšení a upřímná vážnost pro pomoc tamním obyvatelům ve mně vyvolala pocit, že to chci dělat taky. Mohl jsem taky zavzpomínat na příběhy z našich počátků které jsem ještě niky veřejně neříkal, třeba jak jsme, získal pro jednu sbírku Lišku, akorát jsme po čase zjistili že kamarádka získala politika Ondřeje Lišku, a ne herce Pavla Lišku, které jsme si představovali my“

Všichni Himálajští patroni dostali na oslavě speciální děkovnou šálu z Malého Tibetu Khatakh a knihu, kterou napsali obyvatele Malého Tibetu.  Získali jsme další tři Himálajské patrony, pozvané kamarády, kteří se na základě večera rozhodli vložit v nás důvěru.

Hosté večer a taky měli možnost poprvé vidět hudební videoklip Nezapomeň. Ten připomíná tradici českého a tibetského přátelství a snaží se připomenout, že je potřeba mu hledat budoucí cestu. Ten vyjde online 18.11 a potom jej budou moct všichni shlédnout na Youtube.

Děkujeme patrnerům akce, že věnovali občerstvení na akci - Zátiší Catering a Vinařství Juřeník a Ždárský. Všem Himálajským patronům za jejich podporu, že v nás svěřili důvěru a že jim záleží na dobrém vzdělání v Malém Tibetu.

Fotografie: 
Patroni oslavili jejich pětistovku
Patroni oslavili jejich pětistovku
Patroni oslavili jejich pětistovku
Patroni oslavili jejich pětistovku
Patroni oslavili jejich pětistovku
Patroni oslavili jejich pětistovku
Patroni oslavili jejich pětistovku
Patroni oslavili jejich pětistovku
Patroni oslavili jejich pětistovku

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730