Otevřít obchod s exotickým zbožím

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Lidi si rádi dělají radost nakupováním. Proto by jim měli Brontosauři v Himálajích umožnit mít radost z věcí dovezených z Malého Tibetu a Indie a tím je upevnit nebo přesvědčit o tom, že pomáhat s námi má smysl. Proto hledáme někoho, kdo jej bude ochotný s námi založit.

Hledáme nového člena týmu, který obchod založí a bude jej vést. Očekáváme, že by vedení obchodu pro něj začalo být full time job. Představujeme si však, že by to byl spíše baťovský systém – to je, že by úspěch obchodu přímo závisel na schopnostech nového člena týmu.

Brontosauři v Himálajích očekávají, že část zisku obchodu půjde na podporu Brontosaurů v Himálajích a že Himálajští patroni budou mít v obchodě zvýhodněné nákupy. Očekáváme, že podpora Brontosaurů v Himálajích bude zákazníky částečně motivovat k realizaci nákupu. Jinak řečeno, že značka Brontosaurů bude výhodou oproti konkurenci a že do začátku poskytneme publikum připravené nakupovat.

Není rozhodnuto, zda bude obchod fungovat pod jiným názvem než Brontosauři v Himálajích – spíše však pod jiným obchodním názvem. Není rozhodnuto přesně jaký typ sortimentu by měl obchod mít a pro jaké cílové skupiny – určitě by to však mělo být oblečení.

Brontosauři v Himálajích mohou poskytnout kapitál do úvodních investic obchodu, mohou poskytnout kontakty a doporučení k nákupu a obstarání zboží. Rady tipy a doporučení atd.

Rádi se časem budeme bavit vymýšlení vlastních kolekcí, dovážením tradičních krojů nebo implementováním jejich prvků do moderního oblečení atd.

Zájemce by měl mít podnikavého ducha, chuť se učit a rozvíjet a smysl a odhad pro nakupování a touhy a preference klientů.

V případě zájmu prosím napište na info@brontosaurivhimalajich.cz

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730