Oslava dosažení 500 Himálajských patronů

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Tento podzim dosáhneme našeho vysněného cíle. Abychom poděkovali všem, kteří se zapojili, uspořádali jsme oslavu. V rámci ní představíme dárek, který si Brontosauři v Himálajích darovali. Hudební klip „Nezapomeň“ připomínající naše propojení s Tibetem. Autorka, Patricie Fuxová, jej osobně představí společně s hudebníkem z Malého Tibetu, Faisalem. S ředitelem naší školy, Norbooem, zavzpomínáme na začátky spolupráce a taky představíme její budoucí vize. Všichni současní patroni včetně těch, kteří se do té doby patronem stanou, dostanou speciální Khatakh (vítací šálu) pro prvních 500 patronů a zvláštní vydání knihy Příběhů Malého Tibetu (napsané obyvateli naší vesnice). Takže, pokud ještě nejste patronem, tak teď máte super příležitost.

 

12. 11. 2019, 19:00

Venuše ve Švehlovce, Slavíkova 22, Praha

 

Video klip Nezapomeň:

Video klip bude připomínat česko-tibetské přátelství – abychom nezapomněli, čím jsme se stali pro zbytek světa unikátní. Ve videoklipu budou kontrasty i prolínání našich vzájemných životů.

Patricie Fuxová je zpěvačka, textařka, skladatelka a členka hudební skupiny Vesna – oživující českou mytologii.

Hostem ve videoklipu bude také hudebník z Malého Tibetu, Faisal Khan Ashoor, který osobě přijede představit video klip do Prahy. Faisal je mladý a úspěšný muzikant, řekněme takový Tomáš Klus malého Tibetu.

Dárek pro prvních 500 Himálajských patronů:  

Prvních 500 Himálajských patronů od nás dostane speciální pozornosti. Pozornosti dostanou ti, kteří jsou s nám od počátku ale i ti, kteří se patrony stanou do naší oslavy.

Khatakh je „šála“, která se v Malém Tibetu dává návštěvám, speciálním hostům, hudebníkům za vystoupení atd. Kdykoliv je potřeba někomu poděkovat nebo jej poctít. Připravili jsme pro vás speciální khatakh, který dostane právě a pouze prvních 500 Himálajských patronů.

Knihu Příběhy Malého Tibetu napsali sami obyvatelé naší vesnice. Najdete v ní legendy, pohádky a současné životní příběhy obyvatelů vesnice Mulbekh, ale i jejich představy o budoucnosti. Při příležitosti dosažení 500 patronů vám darujeme speciální vydání této knihy. Více o knize zde

Na Khatakh i knihu vám připíše osobní věnování ředitel naší školy, pokud dorazíte. Pokud nebudete moct dorazit, váš dárek vám potom pošleme poštou.

Pokud chcete patřit do první pětistovky, tak neváhejte a zavčas se přihlaste zde: http://www.brontosaurivhimalajich.cz/himalajsky-patron

Ředitel Norboo:

Na událost přiletí také ředitel naší himálajské školy, Norboo. Jak asi víte, bez něj by žádná unikátní spolupráce a škola v Mulbehu nebyla. Norboo a Jirka Sázel rozvíjí vzájemnou pomoc od začátku, a tak připomenou, jak se kdysi potkali a co dalšího budeme dělat, když už máme těch 500 Himálajských patronů. Určitě s tím teď jenom tak neskončíme, ale máme další vizi, jak dělat více lidem radost. Tu se na oslavě dozvíte jako první.

Pro koho akce je:

Akce je pro kohokoliv, kdo mám fandí. Mohou přijít současní Himálajští patroni, naši dobrovolníci nebo třeba někdo, kdo nás ještě vůbec nezná a rád by se s námi seznámil.

Vstupné a rezervace

Myslíme, že to zvládneme utáhnout bez toho, aniž bychom vybírali vstupné. Na akci není potřeba se rozervovat, stačí jenom když prostě přijdete. Samozdřejmě když nám napíšete že dorazíte, tak budeme moc rádi. 

Dotazy zde:

Jiří Sázel
Předseda Brontosaurů v Himálajích
Predseda@brontosaurivhimalajich.cz
+ 420 603 534 730

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730