Pojeďte pomáhat do Malého Tibetu – a co korona?

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Vyhlašujeme další ročník Benefičních cest do Malého Tibetu. I tento rok se můžete přihlásit na kurz buddhismu, medicíny, dobrovolnictví nebo sportovní cestu. Cesty se snažíme přizpůsobit skutečnosti, že stále nevíme, zda budeme moct v létě jet. Naše naděje se upínají k vakcinaci, která cestování umožní. Podrobnosti v článku.

 

 

 

Vybrat si cestu zde

 

 

Update duben 2021 

Nabyli jsme přesěvdčení, že v létě budeme moct jet do Malého Tibetu. Začínáme připravovat zájemce na cestu. Termín přihlášek Prázdnonového dobrovolnictví jsme posunuli na konec dubna 2021 a přípravné setkání na polovinu května. Online variantu prázdninového dobrovolnictví realizovat nebudeme. 

 

Přijímáme zájemce a čekáme, až budeme moct jet

V případě všech cest přijímáme zájemce a čekáme na moment, kdy bude jasné, že cesty budeme moct realizovat. Myslíme si, že na konci března by mohlo být jasněji. Čekáme, že vakcinace by měla umožnit cestování, tj. že s potvrzením o očkování budeme moct odletět do Asie.

 

Prázdninové dobrovolnictví – Přihlášení až do konce března

Velká změna se odehrává u prázdninového dobrovolnictví. Od roku 2014 jsme poprvé změnili termín podání přihlášek z konce ledna na konec března. Pokud je cesta v létě 2021 nejistá, nechceme se pouštět do náročných příprav (konkrétně výběr přihlášek a organizování prvního přípravného setkání). První přípravné setkání (které bývá běžně v únoru) přidružíme k druhému přípravnému setkání jako prodloužený víkend. V roce 2020 jsme přijali pouze přihlášky s vědeckými tématy – cestu jsme nakonec nerealizovali a vše posunuli na rok 2021. Pro rok 2021 budeme vědecká témata pouze preferovat – takže budeme se zabývat i nevědeckými návrhy aktivit v dobrovolnických přihláškách.

 

Prázdninové dobrovolnictví online

Pokud nebudeme moct jet realizovat prázdninové dobrovolnictví osobně, rádi bychom uspořádali první online ročník. Budeme rádi, pokud se do něj zapojí všichni dobrovolníci, kteří byli pomáhat s námi předchozí ročníky. očekáváme že rozhodnutí ohledně online prázdninového dobrovolnictví by mělo padnout v průběhu května. 

 

Akademické dobrovolnictví – na jaře rozhodně ne

Nebylo těžké rozhodovat se, zda budeme pořádat akademické dobrovolnictví v jarní školní periodě. Aktuálně žádné dobrovolníky do Malého Tibetu vyslat nemůžeme. Pokud to bude možné, rádi bychom na podzimní periodu získali dobrovolníky, kteří by podpořili výuku v nové školní laboratoři.

 

V roce 2020 jsme cesty do Malého Tibetu nerealizovali poprvé po 13 letech

V 2020 jsme měli podniknout 13. ročník Benefičních cest do Malého Tibetu. Asi proto, že je třináctka nešťastné číslo, neposlali jsme do Malého Tibetu pomáhat nikoho. V roce 2019 s námi bylo pomáhat rekordních 85 lidí, rok 2020 vypadal ještě nadějněji. Doufáme, že tento rok se již situace obrátí k lepšímu. Pokud chcete vědět proč jsou pro nás benefiční cesty důležité, čtěte tento článek.

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730