Hudební kurz v Mulbelhu

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Ahoj Děcka

Chtěl bych založit todle vlákno na vymýšlení náplně hudebního kurzu. Bylo by dobré shrnout si nápady a pokusit se vymyslet nějakou náplň.

Zkušenost z minulého roku je takové, že děti jsou úplně hotový z hudební hodiny. Celkem lehko se naučí písničky i v češtině. Například minulý rok jsme učením české písničky i s tancem (červený šátečku kolem se toč) jsme strávily tak 1.5 hodiny čistého času. A potom to pěkně uměly a ještě se chtěli učit další písničky v češtině. Ta výuka hudebky byla spojena s prezentací české republiky, to znamená, že jsme jim ukázaly fotky české republiky (to u nich zabodovalo) potom jsme jim ukázaly: no a tady je valašsko, ukázaly obrázky a zazpívaly Beskyde Beskyde.

Moje nápady jsou následovné:

 • Určitě bych je učil české písničky. Samozřejmě význam bych jim přeložil. Bylo by vhodné naučit je tak nějaký tanec, aby se zapojily. Na to se ale necítím, chtělo by to někoho zkušenějšího.
 • Taky bych je naučil nějaké populární anglické písničky. Myslím, že v Lehu jsem jich několik slyšel, např. Love is all around, atd. Jinak jsou u nich hodně populární hindi písně z Bolywoodských filmů, ale na todle asi nemáme :-)
 • Určitě by bylo super je nějak zapojit, to znamená, aby třeba bunovali, nebo mlátily na dřevo, nebo tak něco, ale nemám moc velkou představu jak to udělat. Je možnost koupit v Lehu bubínky, jsou takový dost mizerný, ale cenově snesitelný. Koupili bychom jich koupit třeba šest, a potom ještě nějaký další nástroje a děti by se mohly zapojit. Oni tam mají jako klasický nástroj jeden velký buben, do kterého mlátí jeden člověk a dělá hudbu pro všechny, ale my si todle nemůžeme dovolit, aby nás nepřehlušil.

Jinak z mojí strany prostě můžete počítat s doprovodem na kytaru

Chtěl by si vzít někdo přípravu hudebky na starost? To znamená navrhnout české písně popřípadě anglické písně, vymyslet tanec, který by se u toho dělal atd.

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730