Pomůcky VV v Mulbekhu

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Zdravím především všechny výtvarné nadšence!

Spojila jsem se s hokama, co učily VV v minulém roce, s dotazem na vybavenost papírnictví v Lehu. Shrnula bych to asi takto:

Koupit na místě se dá toto:

1. vodové a temperové barvy

2. papíry (nevím, zda i čtvrtky)

3. lepidlo

4. štětce

5. pastelky a tužky

Další pomůcky (např. i nůžky) si holky vezly z Čech. Ceny v Lehu byly srovnatelné s našimi. Počítám s tím, že všechny dovezené pomůcky včetně třeba těch nůžek apod. bych pak nechala škole jako "dar".

Teď bych se tedy hlavně zaměřila na sestavení konkrétního programu hodin pro jednotlivé ročníky + potřebné pomůcky na tyto aktivity. Zohlednila bych samozřejmě právě dostupnost a nároky na materiál. Vím, že jsme si daly dead line do neděle, ale asi budu mít trochu zpoždění, za což se předem omlouvám, jsem poslední dobou velmi busy :)

Pak mi daly ještě zajímavý tip a to je savování triček, s čímž prý byl loni v MMS velký úspěch. Znamenalo by to ovšem vézt s sebou SAVO. Textil minule sehnali na místě za pomoci jedné z učitelek.Nevím, jak moc bezpečné je převážet SAVO v báglu, abychom si zároveň "nenabatikovali" jeho obsah :)

Těším se na vaše nápady a připomínky!!

Terka S.

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730