Benefiční cesty na rok 2024 najdete již na webu www.himalajskypatron.cz

Back to top

Program Mulbekh

Moc děkuji Áďě že shrnula konkrétní pozantky ze setkání v Proseči. Pro doplnění bych zde vystavil přehled našeho programu ve škole.

V příloze je čitelnější verze.

Abych to vysvětlil. První týden budeme učit výtvarku, hudebku, dramaťák, eko a fyziku v hodinách buť dopoledne (2,5hod) nebo odpoledne (2hod). Mezitím bude mít škola vlasní vyučování. Ekologie a fyzika se bude střídat po hodině a budou mít stejný program pro jeden den. V sobotu se bude dělat den aktivit. Škola nebude mít normální vyučování a my budeme muset připravit nějakou hru (asi od 10:30 do 14:00 plus, mínus hodina). Potom jsou naplánovány dva dny na výlet ke klášterům. Vyučování v ty dny nebude. Potom budeme mít přípravu na záveřečné vystoupení. Škola bude mít svoje normální vyučování a my budeme mít dopoledne (2,5hod) nebo odpoledne (2hod) na nácvik divadla a písniček. Potom v sobotu bude představení toho co jsme si natrénovali.

Jinak tam potom někdy strčíme představení naše, to znamená že my budeme zpívat a tančit (třeba) a potom oni budou předvádět jejich tance a písničky.