Připravte program v ČR pro dvě učitelky Dolma&Dolma a filmaře Jigmeda z naší školy

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Do ČR přijedou na jaře dvě učitelky, Yangchan Dolma a Rigzin Dolma a vycházející kameramanská hvězda, filmař Jigmed Stanzin. Rádi bychom je v ČR inspirovali, představili, jak tu žijeme a taky se s nimi potkali.

Učitelka Yangchan Dolma (zcela v levo) je mniška a ve škole vyučuje náboženský jazyk Bodi. Rigzin Dolma (v pravo s brýlemi, druhá od pravého okraje) je učitelka angličtiny. Jigmed začal jako nadšený filmař, ale teď začíná být už taky jeden z nejlepších filmařů z Malého Tibetu. Zde je jeho Youtube (bohužel ty nejaktuálnější věci tam zatím nemá) https://www.youtube.com/channel/UCYgxmplHbh-3FI_UeJn0guQ/videos

Pokud budete mít zájem ukázat jim ČR pošlete, prosím, návrhy na jejich program v ČR. Vaše návrhy směřujte do termínů od 8.2. do 4.3. Jejich program je sice již sestaven, ale můžeme jej přibůsobit nebo modifikovat avšak s dovolením již současných organizátorů jejich programu. Aktuální verzi programu můžete vidět zde: 

Aktuální verze jejich programu

Navrhujte prosím zcela cokoliv. Můžete je provést po pražském hradě, naučit je lézt na stěně, vzít k babičce na koláče atd. Budeme rádi, pokud bychom učitelkám zprostředkovali kontakt s českým školstvím – takže je pozvěte k vám do školy. Pro Jigmeda by se více hodilo cokoliv, co bude spjaté s natáčením nebo produkcí videí, filmů animací – takže je pozvěte třeba na natáčení nebo do televize.

Pro představu takto vypadali minulé pobyty Mulbečanů v ČR

Fotografie: 
Učitelka Yangchan Dolma (zcela v levo) je mniška a ve škole vyučuje náboženský jazyk Bodi. Rigzin Dolma (v pravo s brýlemi, druh
Filmař Jigmed společně s jeho rodiči.

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730