Kdo nás podporuje

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/brontosaurivhimalajich/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Je nám velkým potěšením, že rozvoj školy spolufinancuje také 14. Dalajláma. Dalajláma se pozitivně vyjádřil k podpoře na základě návštěvy školy v roce 2010. Od roku 2011 začal spolufinancovat školní rozvoj a pravidelně se setkávat se zástupci školy (více zde). Na videu výše je záznam audience, kterou našim dobrovolníků poskytl Dalajláma v roce 2012.

100 % našich příjmů je od běžných lidí

Všechny peníze, které máme z ČR na rozvoj tamní školy, pocházejí od drobných dárců z ČR. Ty nazýváme Himálajskými patrony a dávají libovolně velkou částku měsíčně. Díky tomu se může naše neziskovka soustředit pouze na pomoc a propojení dárců s tamními lidmi.

Jsme rádi, že se do pomoci zapojily mediálně známé osoby – jsou jednak Himálajským patrony, ale také nám pomáhají získat další patrony, organizují s námi společenské akce nebo jezdí pomáhat do Malého Tibetu. Také jsme rádi, že české firmy poskytují hmotné dary – třeba trička na naše akce nebo slevu na nákupy letenek.

021Himálajští patroni - individuální dárci 
Himálajský patron je individuální dárce, který přispívá libovolně vysoký pravidelný příspěvek. Jde o náš hlavní finanční příjem pro realizaci veškeré pomoci naší škole v Malém Tibetu. 
   Podívejte na na naše patrony
   
Angažmá mediálně známých osob 
Brontosaury v Himálajích různými způsoby podporují mediálně známé osobnosti, ať už se jedná o podporu finanční, pomoc na místě, nebo propagaci v médiích. 
  Kteří to jsou?
  
Partneři Brontosaurů v Himálajích
Naše činnost je podporována i nadacemi, firmami a médií, kteří nám pomáhají shánět další himálajské patrony nebo pomáhají odborně při realizování rozvoje školy.
                                                          Kdo je naším partnerem
 

 

Platnost informací: 
Prosinec 2018