Pojeď pomáhat do Malého Tibetu

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Odjeď do Malého Tibetu za zážitky a inspirací od tamních obyvatel. Od roku 2008 pořádáme cesty, které podpoří tamní školu. Pomáhej v naší škole jako dobrovolník od 14 dnů do 6 měsíců. Buď učitel, pomocník na stavbě nebo odborník. Pokoř tři sportovní výzvy a udělej ze sázek tvých kamarádů dary pro tamní školu. Absolvuj kurz, kde se naučíš základy tibetské medicíny nebo buddhismu a který je sociálním podnikáním naší školy.

Na odkazu níže si vyber tvou benefiční cestu. Pokud tě zajímají specifika Benefičních cest v roce 2022 dozvíš se je níže v tomto článku.

 

 

Téma benefičních cest je věda

V létě 2022 dokončíme novou školní budovu se třídami specializovanými na fyziku, chemii, biologii a IT. Vrcholem léta v Malém Tibetu bude její slavnostní otevření. Účast na cestě přislíbil Jiří Drahoš a další učitelé i vědci, kteří budou následně realizovat první výuku v rámci prázdninového dobrovolnictví.

Slavnostní otevření proběhne 31. 7. 2022. Na konci července se z ČR vypraví vyznaní hosté, vědci a učitelé. Společně se zástupci naší komunity, duchovními a politiky společně otevřou novou školní laboratoř. Po oslavě zůstanou ve škole prázdninoví dobrovolníci, kteří budou realizovat první výuku věd v naší škole. Jinak řečeno prázdninové dobrovolnictví bude tento rok zaměřeno na fyziku, chemii, biologii a IT.

 

Akademičtí dobrovolníci budou školit science teacher-a

Pro akademické dobrovolnictví sháníme učitele IT a tělocviku na obě školní periody. Dále učitele, který zaškolí místního science teacher-a do tajů používání nové školní laboratoře. Bude se jednat o spolu-vyučování v druhé školní periodě a ideální bude, pokud český a tibetské doktor společně zůstanou v online kontaktu po jeden rok od ukončení pobytu českého dobrovolníka. Škola plánuje realizovat zimní výuku v průběhu ledna 2023 a v září tedy nabídneme možnost odjet vyučovat hokej, IT a další dovednosti poptávané tamní komunitou v průběhu zimních prázdnin.

Podrobnosti o akademickém zde

 

Kurz medicíny a sportovní výzva zakončena slavnostním otevřením školní laboratoře

Kurz medicíny i sportovní výzva májí termín cesty stanoven tak, aby program v Malém Tibetu končil právě v moment slavnostního otevření školní laboratoře a všichni jsme to mohli společně oslavit. Proto jsou data cesty ne úplně ideální. Odlétá se ve středu a pátek i přesto, že ideální je sobotní odlet, co se týče množství dnů k vybrání dovolené. Věříme, že zakončení pobytu společnou slavností bude dostatečná kompenzace.

Vybrat medicínu nebo výzvu, zde

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730