Benefiční cesty do Malého Tibetu

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Odjeďte do Malého Tibetu za zážitky a podpořte u toho himálajskou školu.

Rádi bychom cestu v létě 2021 realizovali v přes současnou nejistotu v cestování. Budeme sbírat zájemce a čekat až vakcinace umožní cestování. Přihlaste se a čekejte s námi. Další podrobnosti ohledně našeho přístupu ke korona nejistotě v článku zde.

 

DSC_54231

Dobrovolnictví v Himálajích 
Pomáhejte v naší škole jako dobrovolník od 14 dnů do 6 měsíců v rámci několika dobrovolnických kategorií 
Přehled dobrovolnických možnostíPrázdninový dobrovolník 
Zkušenosti dobrovolníkůAkademický dobrovolník 
Podat přihlášku k dobrovolnictvíOdborný asistent 
    
021Benefiční kurz budhismu 
Absolvujte kurz základů buddhistické praxe a filozofie s výborným buddhistickým učitelem v malebném a autentickém klášteře vesnice Mulbekh a podpořte tím naši školu. 
Délka cesty 15 dníKapacita: 6 - 15 lidí Termín: 20.8.–30.8.2021 
    
Benefiční himálajská výzva 
Jeďte do Himálají za sportem - na motorkách jet k ledovcovému jezeru, na raftu sjet řeku Indus, vystoupit na šestitísícovku. Vyzvěte vlastní odvahu a podpořte tím tamní školu. 
Délka cesty 16 dníKapacita: 6 - 15 lidí Termín: 9.7.–25.7.2021
  
Benefiční tibetská medicína
Cesta do Malého Tibetu za výukou základů Tibetské medicíny. Pod vedením tibetské doktora Amči se naučíte připravovat medicínu z místních bylinek a setkáte se většcem a léčitelem Orakulem a podpoříte tím tammní školu.
Délka cesty 13 dníKapacita: 6 - 8 lidí Termín: 17.7.-29.7.2021
 
021Jugar - kurz indické improvizace 
Abyste v Indii mohli přežít, musíte umět kreativně improvizovat. Pojeďte zažít největší indický fenomén improvizace, který vám v mnohém pomůže usnadnit si vlastní životy.  
Délka cesty 14 dníKapacita: 6 - 8 lidí Termín: nevypsáno
    

Benefiční cesty můžete kombinovat pokud se jejich termíny nepřekrývají. Můžete tedy jet na dobrovolnictví a potom dát třeba sportovní cestu

 

 

80

550

lidí ročně s námi jede do Malého Tibetu lidí s námi pomáhalo v Malém Tibetu od roku 2008

 

 

Iva Bittová 

Zdeněk Piškula 

Dominik Hašek 

... a další mediálně známe osoby s námi pomáhali v Malém Tibetu, více zde  

 

 

Proč byste měli jet s námi 

 • Cesta má hlubší smysl než běžná turistika.
 • Dostanete se blíže k tamním obyvatelům, kteří vás budou přijímat s respektem díky naší dlouhodobě pozitivní reputaci.
 • Ručíme vám, že dohlédneme na rozumné naložení s vašim darem. Když jedete jako běžný turista necháte sice peníze u tamních, ale většinou je to nešikovnější tamní podnikatel. My vám ručíme, že naše škola rozloží peníze rovnoměrně mezi lidi všech sociálních vrstev.
 • Děláme to 12 let, bylo s námi 420 lidí, v ČR není nikdo s více zkušenostmi s organizováním cest do Malého Tibetu. Zajistíme, že z vašeho pobytu vytěžíte maximum zážitků.
Platnost informací: 
Leden 2021

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730