Hrajem Tibetsky

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Organizujeme společné koncerty tibetských/ladackých a českých hudebníků s cílem představit tamní umělce českému publiku a inspirovat se jejich kulturou.

 

Aktuální nabídka akcí v ČR

 

Dříve jsme organizovali koncerty tibetských hudebníků. I když jsme se velmi snažili, o tibetském hudebníkovi se moc lidí nedozvědělo, na koncert přišlo 50 lidí a žádná média o tom nenapsala. A tak jsme si řekli, že když pozveme tibetského hudebníka na koncert českého, zajistíme tím Tibeťanovi dostatečné publikum.

První ročník jsme realizovali s hudební skupinou Zrní a tibetským zpěvákem Lotenem Nanlingem. Skupina Zrní pozvala Lotena na sedm koncertů v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Uherském Hradišti a Vsetíně a na koncertech bylo od 100 do 700 lidí. Na základě tohoto turné byl Loten Namling pozván na Colours of Ostrava, kde měl sólové vystoupení a společný koncert se Zrním, na což jsme byli patřičně hrdí.

V rámci druhého ročníku jsme pozvali do Malého Tibetu Ivu Bittovou. Ta se tam seznámila s nomádským hudebníkem Ančukem, kterého jsme pozvali na dva koncerty v Praze a Brně. Iva si vybrala Ančuk právě proto, že většinu života pásl kozy a byl minimálně dotčený globalizací, tím pádem se bylo od něj čemu přiučit a inspirovat. Šťastnou shodou okolností se také podařilo, že Iva Bittová přivítala písní Ej Lásko, Lásko 14. Dalajlámu, který přijel navštívit školu.

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nezmeškáte žádnou akci v ČR

 

Videa z předchozích dvou ročníků

Články z předchozích ročníků

 
Platnost informací: 
Prosinec 2018

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730