Kdo nás podporuje

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Je nám velkým potěšením, že rozvoj školy spolufinancuje také 14. Dalajláma. Dalajláma se pozitivně vyjádřil k podpoře na základě návštěvy školy v roce 2010. Od roku 2011 začal spolufinancovat školní rozvoj a pravidelně se setkávat se zástupci školy (více zde). Na videu výše je záznam audience, kterou našim dobrovolníků poskytl Dalajláma v roce 2012.

100 % našich příjmů je od běžných lidí

Všechny peníze, které máme z ČR na rozvoj tamní školy, pocházejí od drobných dárců z ČR. Ty nazýváme Himálajskými patrony a dávají libovolně velkou částku měsíčně. Díky tomu se může naše neziskovka soustředit pouze na pomoc a propojení dárců s tamními lidmi.

Jsme rádi, že se do pomoci zapojily mediálně známé osoby – jsou jednak Himálajským patrony, ale také nám pomáhají získat další patrony, organizují s námi společenské akce nebo jezdí pomáhat do Malého Tibetu. Také jsme rádi, že české firmy poskytují hmotné dary – třeba trička na naše akce nebo slevu na nákupy letenek.

021Himálajští patroni - individuální dárci 
Himálajský patron je individuální dárce, který přispívá libovolně vysoký pravidelný příspěvek. Jde o náš hlavní finanční příjem pro realizaci veškeré pomoci naší škole v Malém Tibetu. 
   Podívejte na na naše patrony
   
Angažmá mediálně známých osob 
Brontosaury v Himálajích různými způsoby podporují mediálně známé osobnosti, ať už se jedná o podporu finanční, pomoc na místě, nebo propagaci v médiích. 
  Kteří to jsou?
  
Partneři Brontosaurů v Himálajích
Naše činnost je podporována i nadacemi, firmami a médií, kteří nám pomáhají shánět další himálajské patrony nebo pomáhají odborně při realizování rozvoje školy.
                                                          Kdo je naším partnerem
 

 

Platnost informací: 
Prosinec 2018

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730