• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Pozvánka na Třetí přípravné setkání dobrovolníků projektu La Ngonpo - Krajní meze 11

Srdečně zveme dobrovolníky projektu z let 2006 - 2011 na Třetí přípravné setkání. Uskuteční se o víkendu 10. - 12. 6. na EVC Švýcárna v CHKO Moravský kras. 

 
Dobrovolníci dopracují svůj program do Ladakhu, proběhnou poslední praktické přípravy, můžeme se těšit také na besedu o etice a školství v Ladakhu.
 
O své účasti na víkendu prosím informujte Vlaďku Regerovou nejpozději jeden týden před setkáním.
vladimira@brontosaurus.cz

Zpravy z Lehu: vyuka probiha, s pisnickou do televize!

Dobrvolnicka vyuka v ramci projektu La Ngonpo na Moravske misijni skole (MMS) odstartovala motivacnimi hodinami. Dobrovolnici behem prvnich desitek minut zabavnymi aktivitami odbourali ostych deti a probudili v nich zvidavost:

“Jak dlouho trva cesta do Ceske republiky? A jak mohu ziskat vizum?” ptali se vzapeti.

První dobrovolníci odletěli do Lehu

Perex: 
Pojďte si přečíst jak vypadají první dojmy letošních dobrovolníku po příletu.
Obrázek: 

Skupina 10 dobrovolniku se o vikendu stastne dopravila do Lehu. Od stredy 30.6.2010 se dobrovolnici zapoji do vyuky na zakladni skole Moravian Mission School v Lehu. V techto hodinach se mladi nadsenci aklimatizuji, seznamji se s prostredim mesta a skoly, dokoncuji pripravy na dobrovolnicke akivity.

Třetí přípravné setkání 18. - 20. 6. 2010 na EVC Švýcárna - organizační info

Ahoj cestovatelé,

Třetí přípravné setkání začíná tento pátek 18. 6. 2010 ve 20:00 na EVC Švýcárna (CHKO Moravský kras). Přijíždějte během odpoledne, nejpozději do 19:30, Švýcrána pro vás bude otevřena. Setkání končí v neděli do 12 hodin.

Na programu setkání bude především uzavření příprav na výuku, praktická příprava na vycestování do severní Indie, dokončení administrativních náležitostí.

S sebou si prosím vezměte:

Podrobné informace k druhému přípravnému setkání 23. - 25. 4. 2010 ve Křtinách u Brna

Ahoj Indiáni!

Druhé přípravné setkání proběhne již tento víkend 23. – 25.4.! Doufám, že se těšíte tak jako já :-) Sejdeme se v kompletní sestavě, budou přítomni všichni letošní dobrovolníci, několik účastníků z minulých let a organizátorský tým.

Syndikovat obsah

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730