Plán činnosti 2015

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Projekt Himálajský patron

V průběhu roku 2014 jsme rozšířili řady Himálajských patronů o 110 lidí, celkově na konci roku máme 170 patronů. V průběhu roku 2015 bychom chtěli rozšířit skupinu patronů o 200 lidí a to hlavně díky benefičním cestám do Malého Tibetu. Celkový cíl je získat 500 Himálajských patronů, díky kterým zajistíme realizaci rozvoje školy ve vesnici Mulbekh. Více zde.

Benefiční cesty do Himálají

Rádi bychom v průběhu roku 2015 nabídli lidem, kteří chtějí pomoci cestou do Himálají následující akce:

 • Dobrovolnické programy – které tento rok rozšíříme o kategorii speciálních dobrovolnických funkcí
 • Benefiční kurz buddhismu – realizovat dva termíny každý s trochu odlišným programem
 • Benefiční Himálajská výzva – první ročník sportovní cesty do Malého Tibetu

Více zde.

Dokončení Knihy příběhů z Malého Tibetu

Kniha Himálajských příběhů bude obsahovat příběhy dětí z vesnice Mulbekhu o historii, současnosti a budoucnosti, která povede čtenáře v ČR, ale i v Himálajích k zamyšlení, že život v Himálajích se prochází proměnou.

V průběhu Jara 2015 bychom rádi knihu dokončili, pokřtili a udělali autorské čtení. Více zde.

Cesta ředitele Norbooa a pana Viveka do ČR

V průběhu jara 2015 přijedou z Malého Tibetu do ČR pan Norboo a Vivek. Pan Vivek je pozván českým centrem fundrisingu primárně na mezinárodní festival fundrisingu. Ředitel norboo je pozván Brontosaury v Himálajích primárně na praxi v International School of Ostrava a ke spolupodílení se na společenských událostech. Více zde.

Hokejové hřiště pro Mulbekh

Projekt má za cíl udělat hokejové hřiště pro děti z mulbekhu a naučit je hrát hokej. V průběhu roku 2015 bychom rádi získali 80 tisíc Kč na stavbu hřiště, základní vybavení (brusle, helmy, chrániče) a trenéra, který by jel v zimně děti učit bruslit.

Dokončit školní internát

Realizovali dokončovací práce na školním internátu, přesně vodoinstalace a elektroinstalace, dokončení nábytku atd. Školní internát by měl být k dispozici pro děti od března 2015.

Rekonstruovat školní budovy

Rádi bychom rekonstruovali starou školní budovu druhé stupně na ubytování a zázemí pro učitele a dobrovolníky.

Postavit ekologické kompostovací záchody

Rádi bychom postavili a realizovali nový školní kompostovací záchod pro děti z internátu a tříd

Prolézačka

V průběhu léta 2015 bychom rádi udělali historicky první prolézačku (nebo dětské hřiště) v Malém Tibetu pro děti z vesnice Mulbekh, které se stane současní nového, moderního a ekologického kampusu školy Spring Dales Public School (vesnice Mulbekhu, sev. Indie). Více zde

Výstava na letních festivalech

Rádi bychom znovu umístili venkovní výstavu na letních hudebních festivalech, která díky unikátní sbírce pevných platových kelímků přispěje na rozvoj školy ve vesnici Mulbekh. 

Platnost informací: 
Leden 2015

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730