Zkušenosti dobrovolníků

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
 • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1148.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::element_type() should be compatible with views_handler_field::element_type($none_supported = false, $default_empty = false, $inline = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 229.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid_depth::operator_options() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::operator_options($which = 'title') in /srv/app/www/sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid_depth.inc on line 91.
 • strict warning: Declaration of views_handler_area::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_area.inc on line 81.
 • strict warning: Declaration of views_handler_area_text::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_area_text.inc on line 121.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.
 • strict warning: Declaration of semanticviews_plugin_row_fields::options_validate() should be compatible with views_plugin_row::options_validate($form, &$form_state) in /srv/app/www/sites/all/modules/semanticviews/semanticviews_plugin_row_fields.inc on line 143.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/app/www/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/app/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Pavla Hudousková

Pocity nadseni a stesti z cesty ve me doznivaji jeste dnes. Bylo to 14 dni nabytych zazitky vseho druhu. Vse fungovalo a bylo o nas kralovsky postarano. Ubytovani a pruvodce v Lehu na jednicku, ubytovani v zenskem klastere taky super, sestry i male holky nas vrele prijaly. Jidlo od skolnich kucharu vytecne, prijela jsem doslova rozezrana. No a Vivek a Fokar Zong, to nemam slov. Fokar Zong je opravdu magicke místo, moc jsem si vychutnavala cestu tam, kdy mi vzali krosnu a ja se mohla vznaset a uzivat si vyslap. Ubytovani drsny, ale do celeho toho konceptu meditace zapadalo naprosto dokonale. Melo svoje kouzlo. Mile me prekvapil Vivekuv smysl pro humor a jeho zivotni postoje. Diky nemu jsem konecne pochopila, co ja a meditace, ze to jde, ze se mi to libi a chci v tom pokracovat. Adrenalinovy sestup z Fokar Zongu byl nazapomenutelny. Prohlidka okolnich klasteru taky krasna. Kdyz jsme navstivili skolu, byla jsem opravdu nadsena, na fotkach to nevypada tak dobře, vsude vonelo drevo, vyhled na hory je famozni, iniciativa reditele a jeho kolegu velmi inspirativni. Opravdu klobouk dolu. Bylo pro me velke rozhodnuti zucastnit se tohoto kurzu, ale budu z toho cerpat do konce zivota. Chci ti moc podekovat, protoze pristup Brontosauru v Himalajich k tomuto rozhodnuti taky prispeli. Urcite chci zustat v kontaktu s vasi organizaci a pomahat financne i jinak, urcite bych se tam chtela vratit.

Veronika Holubovská

Odjet na kurz buddhismu pro mě bylo zcela spontánní rozhodnutí. Pobyt v klášteře, setkání s mnichy a mniškami, meditace, poutní místa, nádherná příroda, ticho, jízda na střeše autobusu, strach, adrenalin, úžasní lidé, odlišná kultura...to se nedá popsat.To se musí zažít! Ničeho nelituji, byla to obrovská zkušenost, ale příště na delší dobu a na vlastní pěst

Ivana Stayner

Vydejte se poznat tajemství vysokohorských štítů, zelených udolí a ručně zdobených překrásných Himalajských klášterů Malého Tibetu. Poznejte vřelost v srdci lidí, kteří žijí trochu jiný život než my, Evropané. Kouzelný pramínek čisté horské vody, u kterého se budete setkávat ve starobylém ženském klášteře s mniškami, bude šeptat prastaré příběhy kraje. Jindy zdáli uslyšíte modlitby mnišek, linoucí se až k nebi, protože jste tak blízko. Voda vás osvěží a když se na slunci trochu ohřeje, omyjete si prach z vašeho těla. Je to nádhera! Tam, vysoko v horách se může ukázat kousek ve vás, který ještě neznáte a stanete se svědky vlastního sebeodhalení. Zpříjemňovat pobyt bude dhal, momos a lasí. možná i masala milk tea a chutná placka právě upečeného chleba, obojí výborné. Nakoupíte si koření, krásné šperky a můžete si i doma kus tohoto čarokrásného světa připomínat nejen ve vzpomínkách a krásných fotografiích. Jeďte a podpořte děti z Malého Tibetu, uvidíte jako já jejich krásné oči, které se na vás dívají a život bude mít jiný rozměr.

Veronika Vaníčková

Do Ladakhu jsem zavítala letos již podruhé, ale díky kurzu buddhismu má cesta dostala zcela jiný rozměr, než ta loňská. Nejen že jsme se dozvěděli mnohem více o místní kultuře a náboženství, než běžný turista, ale taky jsme měli možnost se lépe infiltrovat mezi místní komunitu, speciálně díky pobytu a výuce v klášteře, a místní atmosféru doslova "dýchat". A co bylo pro mne konkrétně největším překvapením? Že jsem se jela dozvědět něco více o místních lidech, ale opravdu nejvíc jsem se toho dozvěděla o sobě samé.... Děkuji za příležitost být při tom :).

 

Brontosauři v Himálajích

pobočný spolek Hnutí Brontosaurus
sídlo: Nad Lánem 1249 /23, Olomouc 77900
IČ: 22712607
Datová schránka: xchaab8
účet organizace: 107-3427350257/0100
účet pro dary: 107-3766990267/0100

Zapojte se 

Dobrovolnictví
Benefiční kurz buddhismu

Benefiční tibetská medicína

Benefiční himálajská výzva 

Himalásjký patron

Darovat jednorázově

Kontakt

Email: Info@brontosaurivhimalajich.cz
Mobil: +420 603 534 730